FSI Owners Experience – Curt Hamilton – Owner, 2008 Porsche Carrera S
Beschrijving
Curt Hamilton rijdt in een 2008 Porsche Carrera S en deelt in deze video zijn ervaringen met de motorrevisieprocedure bij Flat 6 Innovations. Zijn verhaal is een voorbeeld van wat er kan misgaan met een M97-motor die zonder een proactief onderhoudsplan wordt gereden.
De 2008 Carrera S valt net binnen de probleemjaren van de M97-motor, en Curt ondervond de gevolgen van een motor die op zijn grenzen werd gebruikt zonder dat de kritische onderdelen preventief waren vervangen. Zijn ervaringen illustreren waarom LN Engineering en Flat 6 Innovations zo sterk de nadruk leggen op preventief onderhoud.
Na de revisie geeft Curt een uitgebreide terugblik op het herstelproces. Hij spreekt over de kwaliteit van het werk, de communicatie met het team en het verschil dat hij voelt in zijn auto na de rebuild. Zijn verhaal is geen verkooppraatje maar een eerlijk relaas van een eigenaar die blij is met het resultaat.
Voor eigenaren van vergelijkbare modellen en jaargangen is dit een relevante en leerzame getuigenis.